Pozycjonowanie stron to usługa mająca na celu podniesienie strony w wynikach wyszukiwania. Przed rozpoczęciem procesu pozycjonowania jednym z najistotniejszych czynników gwarantujących sukces kampanii jest dobór odpowiednich słów kluczowych. Według badań 97% internautów kończy swoje poszukiwania na pierwszej stronie wyników, dlatego wysoka pozycja strony jest kluczowa dla pozyskiwania nowych klientów poprzez internet. Wysoka pozycja w wyszukiwarce to również większy prestiż i rozpoznawalność Państwa firmy.

Pozycjonowanie stron Bielsko-Biała

Analiza strony - analiza kodu strony, treści oraz ilości i jakości linków prowadzących do strony.

Analiza konkurencji - analiza działań prowadzonych przez firmy konkurencyjne działające w tej samej branży w celu oszacowania przybliżonego czasu potrzebnego do zajęcia wysokich pozycji.

Wybór odpowiednich słów kluczowych - dobór odpowiednich słów kluczowych gwarantujących pozyskanie jak największej ilości klientów.

Podpisanie umowy - każda umowa jest przygotowywana indywidualnie.

Optymalizacja - wdrożenie działań przygotowanych podczas analizy strony.

Link building - ciągły proces pozyskiwania wartościowych linków.

Raporty - analiza statystyk - comiesięczne raporty pozycji na frazy zawarte w umowie, analiza ruchu z poszczególnych fraz

W przypadku pozycjonowania lokalnego stosujemy zazwyczaj płatność za rezultaty. Pozycjonowanie lokalne to nic innego jak słowo kluczowe połączone z lokalizacją, np. "restauracja Bielsko". Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu.